Kristián Feldsam

Senior Front End & Web Developer

Mé práce

 • Hospodářské Noviny

  Společnost Economia a.s. mě oslovila s možností spolupráce na vývoji nové webové aplikaci Hospodářských novin. Mým úkolem bylo zajistit resposive mřížku uložení článků, ořezávání perexů v listingu, nastylovaní podle grafických návrhů a příprava a implementace prohlížeče tištěného vydání novin. Použil jsem následující technologie: lesscss (respozívna mřížka), photoswipe (prohlížeč vydání), jquery.

 • Feedo

  Před časem se mi ozvali majitelé MyMedia s.r.o. s žádostí o pomoc při správě jejich rozrůstajícího se internetového obchodu feedo.cz/sk a následnou dlouhodobou spolupráci. Primárně zajišťuji front-endovou část webu nakolik si mě vybrali na základě zkušeností z práce v Sanoma Media. Sekundárně se starám také o chod serveru, čímž využívají můj plný potenciál. Ve společnosti jsem zavedl používání GIT (migrovaly jsme z SVN) a projekt management systém Redmine, které jsem i nakonfiguroval. Také jsem napsal git post-receive hook, které automaticky vytváří subdomény z nově publikovaných větví a aktualizují již existující. Tímto se nám výrazně usnadnil vývoj, testování a nasazování.

 • IRIDIO

  První český klient mě poctil výrobou komplexního e-shopu optimalizovaného pro chod s deseti tisícemi (aktuálně 20 000) produktů a složitým filtrem. Spolupracoval jsem s dvěma subdodavateli, jeden dodal grafiku a druhy ji nakódoval do HTML5/CSS. Zbytek (JS/PHP/MySQL) zůstal na mě, také jsem musel zajistit i instalaci serveru (nginx, php5.3).

 • Coucouperfume

  Při tomto e-shopu jsem použil zakoupenou html šablonu kvůli optimalizaci ceny. Můj existující eshop se musel rozšířit o jazyky, možnost platby kartou / paypal a další specifika, které si klient vyžádal

 • Lacnyoutdoor.sk

  E-shop postavený na vlastním CMS. Při výrobě jsem použil nejnovější technologie HTML5, CSS3, JavaScript JQuery knihovnu, PHP, MySql a mikrodata.

 • TopAutomotive

  Stránka pro dodavatele servisní techniky obsahující základní informace o firmě a katalog produktů. Samozřejmostí bylo vytvoření administračního rozhraní pro správu a zaškolení personálu. Grafiku dodal Marek Levák (designme.sk).

 • MKVisage

  Agentúra MKVisage nás požiadala o vytvorenie prezentačnej stránky na propagáciu jej služieb. Túto zákazku som dostal na vypracovanie ja. Zvolil som teda redakčný systém WordPress pretože zákazník chcel okrem iného na svojej stránke publikovať aj články. Grafiku dodal Marek Levák (designme.sk).

 • Unimat

  První šablona nakódovaná v HTML5/CSS3/JS. Podpora IE7 +

 • H.R.Omada

  Kódování šablony. XHTML/CSS/JS IE6+