Kristián Feldsam

Senior Front End & Web Developer

Reference klientů

 • Tomáš BartošíkArchtiles, s.r.o.

  Naprostá spokojenost ve všech směrech. Dlouho jsme hledali člověka, profesionála, který bude mít nejenom znalosti a zkušenosti, ale který bude schopný a ochotný řešit problémy klientů. Pan Feldsam toto všechno splňuje. Nejprve jsme spolu začínali na tvorbě internetového obchodu, poté se naše spolupráce rozrostla do více směrů, od poskytování hostingových služeb a správu webů až po kompletní řešení IT vybavení v naší společnosti a její správu. Pokud si mohu dovolit někoho doporučit, je to pan Feldsam!

  www.archtiles.cz
  t.bartosik@archtiles.cz
  +420 733 662 762

 • Martin Kušpál, BSBAkreativní grafik a webdesignér

  S Kristiánem máme dlouhodobě velmi dobré zkušenosti v oblasti tvorby kódu, provozu a starostlivosti o webhosting a servery. Můžeme ho vřele doporučit.

  www.maisondidee.com
  maison@maisondidee.com
  +420 721 623 635

 • Filip KratochvilNELASOFT Technologies, s.r.o.

  Pana Feldsama mohu doporučit. Dobře odvede svoji práci, dodržuje termíny, rychle reaguje na případné požadavky a dá se s ním bez problémů dohodnout.

  www.nelasoft.cz

 • Libor KopeckýWEBDOZERS s.r.o.

  Perfektní práce, rychle, přesně, profesionálně. Na 100 % znovu využiji, jen doufám, že na dlouhodobou spolupráci.

  www.webdozers.cz
  +420 774 104 507

 • Mgr. Renata VejdělkováDobrovolnické centrum FN Motol

  DC srdečně děkuje panu Feldsamovi za rychlé zpracování dotazníku a především za jeho trpělivost, se kterou dokázal zodpovídat naše "odborné" dotazy. Ze strany DC 100% spokojenost.

  dobrovolnik@fnmotol.cz
  +420 224 431 970

 • Matúš KaraffaMyMedia s.r.o.

  S Kristiánem spolupracujeme na vývoji webu www.feedo.cz. Pomáhá nám hlavně s tvorbou šablon a stylovaním stránek, ale i s ostatními „IT věcmi", například s optimalizací databáze. Oceňuji i jeho dobrou spolupráci s našimi ostatními IT lidmi. Kristián přinesl do našeho týmu osvěžení v podobě nových myšlenek jak dělat některé věci a jiný úhel pohledu. Spolupráce je bezproblémová a doufám, že to tak bude stále.

  www.feedo.cz
  matus@feedo.cz

 • Daniela KočajdováJazyková škola Progres

  Pana Kristiána Feldsama jsem oslovila kvůli aktualizaci webové stránky Jazykové školy Progres. Dodržel všechny časové termíny, jak ukončení celé aktualizace, tak i průběžné termíny, na kterých jsme se při práci domluvili. Vždy byl promptní a na všechny otázky mi odpovídal. Pravidelně se mnou komunikoval jak stránku zlepšit. Byl ochotný pracovat i přes víkendy. Spolupráce s ním byla výborná. Odvedl profesionální práci, za kterou si zaslouží 1*.

  www.jsprogres.sk
  jsprogres@jsprogres.sk
  +421903527502